Leetrid on nakkav viirushaigus, mis on inimestele, aga eriti lastele väga kurnav. Mida nõrgem on inimese immuunsüsteem, seda rohkem on kehal abi vaja, et leetritega võidelda.
Leetrid on agressiivne viirus, mida peaks käsitlema samamoodi nagu noroviirust, COVID’i või linnugrippi. See on kiireloomuline, äkiline viirus, mis vajab õigeagset reageerimist ja teadlikku lähenemist.
Leetrite sümptomid on:
Leetrid on algstaadiumis nagu teised viirusnakkused – inimesel on kurk kähe, nina kinni, väsimus, alles hiljem tuleb välja, et tegemist on leeritega.
Algstaadiumi tunnused:
Kui kiirelt keegi leetritest vabaneb, oleneb tema immuunsüsteemi tugevusest, sellest, kui efektiivselt immuunrakud viirust suudavad hävitada. Kui inimesel on nõrk immuunsüsteem, siis tal on rohkem viirusevastaseid vahendeid vaja, mis viirust hävitaks.
Immuunsüsteem peab olema puhverdatud, et ära hoida tsütokiinitormi (keha ülereageerimine), ta peab olema tugev ja toidetud.
Leetrite puhul on kõige ohtlikum sümptom kõrge palavik, mille alandamine on paljudele väljakutseks. Õnneks ei ole palaviku alandamine võimatu, eriti kui sisse tuua need neli praktikat:
Hüdreerimine on kõikide viirusnakkuste korral kriitiline element, see jahutab, puhastab ja toidab kehasüsteeme.
Parimad variandid hüdreerimiseks on:
Kuna leetreid käsitletakse samamoodi kui grippi, COVID’i ja külmetust, sobib nende puhul sama protokoll:
Šokiteraapiad:
Toidulisandid:
Haigused on hirmutavad, aga mida paremini me neist aru saame ja mida kiiremini me reageerime, seda vähem on vaja meil neid karta.
Šokiteraapiate kirjeldused ja külmetuse protokolli leiad Meditsiinimeediumi raamatust “Ajupäästvad kavad, puhastused ja retseptid.”
Kui soovid teada, kuidas Meditsiinimeediumi infot enda puhul kõige tõhusamalt kasutada, broneeri minuga konsultatsioon.
Räägi läbi oma arsti või professionaalse nõustajaga, mis oleks Sinu ja Su lapse jaoks kõige parem viis leetritega võitlemiseks ja immuunsüsteemi tugevdamiseks.
Maarja Urb (Edaspidi toitumisõustaja) ei ole litsentseeritud arst, kiropraktik, osteopaat, loodusraviarst või mõni muu ametlikult litsentseeritud arst, kes määrab, diagnoosib või ravib haigusi. Toitumisõustaja ei praktiseeri vaimse tervise ravimist kui litsentseeritud psühholoog.
Toitumisõustaja soovitab tõsiste terviseprobleemide puhul pöörududa litsentseeritud tervishoiutöötajate poole.
Toitumisõustaja ei vastuta selle eest, kuidas klient antud informatsiooni tõlgendab, kasutab ja mis tulemused ta selle kasutamisest saab.