Enesetäiendus ja töökogemused

Olen Muneeza Ahmed’i* tiimis nõustaja, vastan The Intuitive Healing Community foormis küsimustele.

*Muneeza oli oma perega aastaid Anthony Williami klient ning ta õppis nõustamist Anthony Williami juhitud grupis. Nüüd on ta tervisenõustaja ja kasutab 100% Meditsiinimeediumi informatsiooni. Tema kodulehekülg.

2023. aastal läbisin Muneeza Ahmed’i nõustajatele mõeldud koolituse Rise Up.

Programm sisaldas: intuitsiooni kultiveerimine, keeruliste klientide juhendamine, harjutused päris klientidega Muneeza juhendamisel.

Muneeza Ahmed Membership aastane programm “The Intuitive Healing Community” 2022-2024.

Õppeteemad: südame tervis, hammaste tervis, närvisüsteemi tervis, aju tervis, vaimne tervis jne.

 

Muneeza Ahmed “Flourish” 6 nädalane programm beebide, laste ja noorte tervise teemal.

Mõned käsitletud teemad: viljakus, viljastumine, rasedus ja sünnitus, peamised tervisemured imikutel, lastel ja noorukitel, laste toitumine, homoöpaatia.

Baaskursus kraniosakraalteraapias Ekkehard Schulze juhendamisel, Saksamaal, 32 tundi.

10 aastat tööd mentor Iris Johanssoniga, kes õpetab inimestevahelist kommunikatsiooni, konfliktilahendust.

 

Olen töötanud Rootsis Saltå külas vaimupuudega ja autistlike noortega, Solviki alternatiivkoolis koolis assistendina ning Eestis ja Rootsis waldorfi lasteaias, lastehoius ja koolis assistendina, asendajana, samuti olen vabakutselisena teinud kodulehti, videosid ja fototööd. Õppisin 3 aastat Eesti Kunstiakadeemias restaureerimise erialal.

 

Meditsiinimeediumi infot õpin ma lisaks tema raamatute lugemisele läbi tema videote, raadiosaadete ja taskuhäälingusaadete, samuti kuulan Muneeza videosid ja loen tema artikleid. Inspiratsiooniks on ka sajad tervenemislood instagramis ja facebookis.