Hädavajalikud terviseteadmised 21. sajandil / 2. loeng
27. mail 19.00 Nõmme Kultuurikeskuses
Krooniliselt haigete inimeste hulk maailmas on viimaste aastate jooksul suure kiirusega tõusnud ja numbrid ei näita vaibumise märki, vaid pigem vastupidi. Igaühel on mingitsorti sümptomid ja haigus(ed), kas siis kergelt või igapäevaelu häirivalt ning seda peetakse uueks normaaluseks. Kaalutõus, ekseem, depressioon, ärevus, kilpnäärmeprobleemid, krooniline väsimus, reumatoidartriit jm on lugematute inimeste igapäevareaalsus. Kas inimesele on omane olla haige? Või on miski meie keskkonnas, mis panustab meie haigeks jäämisele? Kuidas end hoida ja kuidas terveneda?
Loengus tuleb teemaks:
– Kes on Meditsiinimeedium Anthony William ja kust tulevad tema teadmised? – Miks on sajad miljonid inimesed selle info põhjal tervenenud? – Mis on need 4 peamist tegurit, mis meie tervist ohustavad? – Näited haigustest ja nende põhjustest – Mida ette võtta?
Sissepääs tasuta, annetused teretulnud Broneeri oma istekoht: mm@maarjaurb.com
Aadress: Tuulemaa 12
Koht: Saal (4. korrus)
Parkimine kooli parklas
Ühistransport:
bussid 3, 35, 40, 66 Randla peatus
bussid 32, 33 ja 72 Madala peatus
bussid 26 ja 26A Niidi peatus Palume parfüüme mitte kasutada enne loengule tulemist!
Loeng põhineb Meditsiinimeedium Anthony Williami infol
Anthony William on krooniliste haiguste ekspert, globaalse sellerimahla liikumise algataja ja New York Times’i üks enimmüüdud autoreid. Ta on kirjutanud raamatud “Meditsiinimeedium – Kuidas lõplikult terveneda”, “Elumuutvad toidud”, “Kilpnäärmeravi”, “Maksaravi”, “Sellerimahl”, “Tervendav puhastus”, “Ajupäästja” ja “Meditsiinimeediumi ajupäästvad kavad, puhastused ja retseptid”. Ta postitab aktiivselt soltsiaalmeediasse (Instagram, Youtube, Telegram jm), saadab välja uudiskirju ja avaldab taskuhäälingusaateid. Tema nõuandeid kasutavad igapäevaselt arstid üle maailma ja temalt on abi saanud tuntud staarid nagu Sylvester Stallone, Miranda Kerr, Pharrell Williams, Naomi Campbell, Robert De Niro, maailma esireket Novak Djokovic ja paljud teised.
Loengust saadud teavet ei tohiks pidada meditsiiniliseks nõustamiseks ja kindlasti ei ole see mõeldud asendama inimeste pöördumist litsentseeritud tervishoiutöötajate poole.